Firmast

 

RahumäeAuto on 1997 aastal loodud, Eesti kapitalil põhineva OÜ Roland Kaubanduse kaubamärk, mis tegeleb sõidu- ja  veoautode remondiga, teostab kereremondi- ja värvimistöid, tegeleb sõidukite varuosade müügiga  ja kasutatud sõidukite müügiga.

Algusaastatel kogus RahumäeAuto tuntust ennekõike sõidukite  varuosade kauplusena, mis vaieldamatult kuulus tolleaegsete autoomanike lemmikkaupluste hulka. Paralleelselt varuosade kauplusega alustas tööd ka RahumäeAuto värvitöökoda.

Tänaseks päevaks on varuosade kauplusest ja väikesest värvitöökojast välja kujunenud mahukas ettevõte koos kogemustega meeskonnaga ja väljakujunenud klientidega nii ettevõtete kui eraklientide näol.

Seoses värvitöökoja laienemisega ja klientide suurenenud huviga hakkas RahumäeAuto 2006. aastast pakkuma ka autorendi teenust. 2008. aastast laiendasime oma tegevusvaldkonda ning hakkasime pakkuma ka veesõidukite rentimise teenust.

Alates 2009 aastast tegeleme ka veesõidukite kere- ja remonttöödega. Varuosi hangime Euroopast, kuid omame ka kõigi siinsete esinduste ja varuosamüüjatega  varuosade tarnelepinguid.

Erinevate eraklientide ja ettevõtete kõrval on täna meie suuremateks klientideks mitmed autoesindused ja kindlustusseltsid.

Meie klienditeenindus asub hetkel ainult Tallinnas, Pärnu mnt 211. Pakume klientidele kõikide tööde teostamist ja  varuosade hankimist, võimalikult lühikeste tähtaegadega. Püüame osutada kliendile mugavat, kiiret ja kvaliteetset teenust. Ettevõte  tegeleb oma  püsiklientide murede ja soovidega algusest lõpuni, vajadusel osutades teenust „võtmed kätte“. 

RahumäeAuto eesmärgiks on pakkuda meie klientidele parimat kvaliteeti ja klienditeenindust.

 

Teie,
RahumäeAuto

 

 

Küsi lisa

Palun sisestage oma kontaktandmed ning omapoolsed lisaküsimused, võtame Teiega e-posti või telefoni teel ühendust 24 tunni jooksul.

 

RahumäeAuto

Pärnu mnt 211, 11624 Tallinn

Telefon +372 672 3399, +372 5656 2106

info@rahumaeauto.ee